מעגל הביטחון

קבוצות הורות וסדנאות לצוותים חינוכיים

Circle of Security- Parenting™ COS-P

חדש בישראל!!!

להתחבק, לשחק ביחד, להיפרד בקלות בדרך לעבודה, לבלות ביחד באווירה טובה – כל אלו חלומות של כל הורה אך הורות, כידוע, יכולה לעיתים להיות גם מאתגרת ומתסכלת.

מדוע קשה לילדה שלי בזמנים מסוימים? איך אפשר להבין את העקשנות של הילד שלי? מדוע אני מוצא עצמי כהורה מותש בסוף היום? דמיין איך היית מרגיש  לו יכולת להבין מה הילד שלך באמת מבקש ממך!

מעגל הביטחון – מפת הדרכים להורות שלכם

סדנת ההורות הבינלאומית עטורת השבחים עכשיו בעברית! מעגל הביטחון מציע לכם התבוננות חדשה על הקשר  שלכם עם ילדכם. אפשרות לעצור, ולחשב מסלול מחדש מתוך הבנה אמיתית של בסיס הקשר הורה-ילד.

זו הזדמנות להצטרף לקבוצת הורים מפרה ומעשירה וללמוד את מפת הדרכים להורות שלכם – מפה שבאמצעותה תוכלו להבין את ההתנהגות של ילדכם, על ידי הבנה של הצרכים הרגשיים שלו. התכנית מדגישה את האיכויות הקיימות בכל הורה, ועוזרת להורה לבחור את האופן בו הוא פועל ממקום מודע, ולא אוטומטי. 

במהלך הפגישות תלמדו:

  •  להכיר בצרכים של הילד שלכם ולהבין את ההתנהגות שלו
  • לחזק את הקשר שלכם עם ילדכם
  • לפתח את הדימוי העצמי של ילדכם
  • לתמוך ביכולת של הילד לווסת את הרגשות שלו

הסדנה מבוססת על תיאוריית ההתקשרות הידועה, העוסקת בקשר המתפתח בין הילד להורה במהלך שנות חייו הראשונות, כבונה את התייחסותו של הילד לעולם החברתי הסובב אותו ואת התפיסה העצמית שלו. התכנית אינה נותנת בהכרח עצות התנהגויות, אלא מעודדת התבוננות פנימית רפלקטיבית בעצמך ובילדיך ומתוך כך הבנה אישית מעמיקה יותר  ויכולת ליישם בחיי היום יום. מעגל הביטחון מנגיש את תאוריית ההתקשרות להורים בצורה חווייתית ונעימה ומעודד יצירת קשר בטוח בין ההורה וילדו. התוכנית מבוססת על עשרות שנים של מחקר אודות האופן שבו ניתן לתמוך בחיזוק הקשר בין הורים לילדם. קבוצות הורים של מעגל הביטחון מוכרות מזה שנים בחו"ל ולאחרונה נערכות אותן גם כאן בישראל.

  • התוכנית מתאימה להורים לילדים מגיל 6 חודשים עד 6 שנים (8-14 הורים בקבוצה)
  • הקבוצה נערכת במשך 8 מפגשים בני שעה וחצי, פעם בשבוע
  • בכל מפגש נדון בנושא אחר תוך שימוש בסרטונים, דיון ודוגמאות מחיי המשתתפים
  • מתאים לאבא/אמא, או שניהם יחד, שמפרגנים לעצמם אחרי השכבת הילדים לחשוב על ההורות שלהם
  • הקבוצה מונחית על ידי  מנחה מוסמכת מטעםCircle of security- parenting™ COS-P .

לכל הפרטים היכנסו לאתר שלנו : http://maagal-habitachon.com/

pexels-photo-1586039

"מעגל הביטחון הוא דרך חיים"

מוזמנים לצפות בסרטון אודות התוכנית מתוך האתר הרשמי של – Circle of Security™

http://bit.ly/2I98jYQ

תוכלו גם ללחוץ על הקישור הבא ולהיכנס לאתר הרשמי של מעגל הבטחון ™Circle of Security ולקרוא שם על התוכנית: https://www.circleofsecurityinternational.com/

פרטים אודות הקבוצות הקרובות:

מיקום : זיכרון יעקב

שעות: ימי שלישי פעם בשבוע בערב בין השעות 20:15-21:45

תאריכים: מתחילים ב 15.9.20

תאריכים: 15.9 , 22.9 , 29.9 , 13.10 , 20.10 , 27.10 , 3.11, 10.11

עלות: שימו לב מחירי מבצע לרגל הפתיחה :

משתתף : 900 ש"ח , שני בני זוג ישלמו 1200 ש:ח

הביאו חבר/ חברה וזכו להנחה של 10 %

להרשמה / מידע נוסף השאירו פרטים בקישור הבא : לחצו כאן

המלצות של הורים :

" מכל מפגש של הקבוצה חזרתי עם תובנות חדשות שמיד יכולתי ליישם בבית, חיכיתי בקוצר רוח כל פעם למפגש הבא"

" השתתפתי בעבר בקבוצות הורות אחרות המיוחד בקבוצה הזו שאינך מקבל עצות ורשימת מכולת אלא אתה מקבל מראה להתבונן בעצמך ובקשרים שלך עם אנשים"

" הגעתי כדי לקבל עזרה בהתמודדות שלי עם בן השנתיים שלי ויצאתי עם תובנות גם לגבי הילדים הגדולים שלי וגם לקשרים נוספים בחיי"

" חוויה יוצאת דופן מעוררת מחשבה, מרגישה ששינה את חיי – זו הייתה מתנה נפלאה שהענקתי לעצמי "

אשמח לראותכם 😊 אורנה זוהר – 0523941707

מנחה מוסמכת מטעם קבוצת הורות מעגל הביטחון – circle of security- parenting COS-P

נ.ב וכמה מילים אישיות : רבים מכירים אותי כפיזיותרפיסטית התפתחותית ולא כולם יודעים כי יש לי תואר שני בהתפתחות הילד מאוניברסיטת חיפה אשר מתמקד בהיבטים רגשיים התפתחותיים בקשר הורה-ילד ובקשר מטפל- הורה – ילד. לאחר הלימודים התחלתי לעסוק בתחום ההיבטים הרגשיים, הקמתי יחד עם חברה את "מתבוננים בקשר"   ואנו מעבירות קורסים, הרצאות וימי עיון בנושאים של היבטים רגשיים לאנשי מקצוע, צוותי חינוך והורים.

במודל מעגל הביטחון התאהבתי מייד בפעם הראשונה שלמדנו עליו. הרגשתי שיש כאן גאונות ושילוב של מורכבות דיוק ופשטות, המודל נפוץ בכל העולם והוא משמש היום כמודל להורות אך גם לאנשי חינוך ולהבנת קשרים אנושיים בכלל ואף ליחסי מנהל -עובד.
כבר כמה שנים שאני מעבירה הרצאות על המודל כולל באוניברסיטה ועכשיו החלטתי לקחת את זה צעד קדימה וביחד עם שותפות לדרך נסעתי ללונדון להשתלם ולקבל הסמכה למנחה של קבוצות ההורים – אני רואה בכך זכות גדולה להביא ולהנגיש את התוכנית להורים בישראל.
שלכם -אורנה זוהר 🙂